Ideal Standard Idealflex BE200AA wąż prysznicowy 200 cm
Ideal Standard Idealflex BE200AA wąż prysznicowy 200 cm
- Nr katalogowy: BE200AA
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 123,64zł
- Cena katalogowa: 154,98 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | Idealflex |
| Nr katalogowy | BE200AA |
| Długość | 200 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 3800861107651 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 30 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,49 kg |
Produkty z serii