Kabina prysznicowa 100x80 cm prostokątna czarny mat/szkło przezroczyste KPNNP10S08 Deante Prizma
Kabina prysznicowa 100x80 cm prostokątna czarny mat/szkło przezroczyste KPNNP10S08 Deante Prizma
- Nr katalogowy: KPNNP10S08
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 352,99zł
Opis produktu
| Marka | Deante |
| Seria | Prizma |
| Nr katalogowy | KPNNP10S08 |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 5907650899518 |
| Wymiary z opakowaniem | 82 x 202 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 59,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii