Kabina prysznicowa 120x100 cm prostokątna złoty połysk/szkło przezroczyste K4547 New Trendy Nesta Light Gold
Kabina prysznicowa 120x100 cm prostokątna złoty połysk/szkło przezroczyste K4547 New Trendy Nesta Light Gold
- Nr katalogowy: K4547
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 288,02zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Nesta Light Gold |
| Nr katalogowy | K4547 |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903917298513 |
| Dane producenta | Zobacz |