Kabina prysznicowa 120x90 cm biały / AWS12002 Aqualine UGGA
Kabina prysznicowa 120x90 cm biały / AWS12002 Aqualine UGGA
- Nr katalogowy: AWS12002
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 654,60zł
Opis produktu
| Marka | Aqualine |
| Seria | UGGA |
| Nr katalogowy | AWS12002 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 185 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło inne |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | uniwersalne |
| Kolor profili | biały |
| Kod EAN | 8590913120596 |
| Wymiary z opakowaniem | 100 x 20 x 130 cm |
| Waga z opakowaniem | 61,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |