Kabina prysznicowa 140x80 cm prostokątna złoty szczotkowany/szkło przezroczyste D0792A/D0329B New Trendy Prime
Kabina prysznicowa 140x80 cm prostokątna złoty szczotkowany/szkło przezroczyste D0792A/D0329B New Trendy Prime
- Nr katalogowy: D0792A/D0329B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 285,56zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Prime |
| Nr katalogowy | D0792A/D0329B |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | lewe |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5903917286916 |
| Wymiary z opakowaniem | 74 x 14 x 206 cm |
| Waga z opakowaniem | 55,43 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii