Kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła miedź szczotkowany/szkło przezroczyste K3590 New Trendy Prime
Kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła miedź szczotkowany/szkło przezroczyste K3590 New Trendy Prime
- Nr katalogowy: K3590
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 434,40zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Prime |
| Nr katalogowy | K3590 |
| Rodzaj | półokrągła |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe |
| Kolor profili | miedź |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5903917264501 |
| Wymiary z opakowaniem | 84 x 8 x 206 cm |
| Waga z opakowaniem | 45,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii