Kabina prysznicowa 90x90 cm kwadratowa gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste D0883AD0884A New Trendy Prime Gunmetal Brushed
Kabina prysznicowa 90x90 cm kwadratowa gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste D0883AD0884A New Trendy Prime Gunmetal Brushed
- Nr katalogowy: D0883AD0884A
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 117,05zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Prime Gunmetal Brushed |
| Nr katalogowy | D0883AD0884A |
| Rodzaj | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5902276319471 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 16 x 206 cm |
| Waga z opakowaniem | 71,43 kg |
| Dane producenta | Zobacz |