Kabina prysznicowa 90x90 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste EXK7600 New Trendy Smart Gold Brushed
Kabina prysznicowa 90x90 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste EXK7600 New Trendy Smart Gold Brushed
- Nr katalogowy: EXK7600
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 328,59zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Smart Gold Brushed |
| Nr katalogowy | EXK7600 |
| Rodzaj | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5903917266116 |
| Dane producenta | Zobacz |