Kabina prysznicowa 90x90 cm półokrągła chrom połysk/szkło ze wzorem N0018 Roth Project Line
Kabina prysznicowa 90x90 cm półokrągła chrom połysk/szkło ze wzorem N0018 Roth Project Line
- Nr katalogowy: N0018
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 052,98zł
- Cena katalogowa: 2 164,55 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Roth |
| Seria | Project Line |
| Nr katalogowy | N0018 |
| Rodzaj | półokrągła |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Promień | 550 mm |
| Wejście | drzwi uchylne |
| Wypełnienie | szkło ze wzorem |
| Powłoka ochronna | nie |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 8591011037090 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 200 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 46,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii