Kabina prysznicowa część lewa 90x90 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 103050909801L Radaway Furo SL Brushed Light Gold KDD
Kabina prysznicowa część lewa 90x90 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 103050909801L Radaway Furo SL Brushed Light Gold KDD
- Nr katalogowy: 103050909801L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 510,20zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo SL Brushed Light Gold KDD |
| Nr katalogowy | 103050909801L |
| Rodzaj | kwadratowa, prostokątna |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | lewe |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295504289 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 215 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 44,62 kg |
| Dane producenta | Zobacz |