Kabina prysznicowa część prawa 120x120 cm kwadratowa chrom połysk/szkło przezroczyste 103051200101R Radaway Furo SL KDD
Kabina prysznicowa część prawa 120x120 cm kwadratowa chrom połysk/szkło przezroczyste 103051200101R Radaway Furo SL KDD
- Nr katalogowy: 103051200101R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 253,70zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo SL KDD |
| Nr katalogowy | 103051200101R |
| Rodzaj | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 120 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5904295009357 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 59,04 kg |
| Dane producenta | Zobacz |