Kabina prysznicowa część prawa 120x120 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 101051209801R Radaway Furo Brushed Light Gold KDD
Kabina prysznicowa część prawa 120x120 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 101051209801R Radaway Furo Brushed Light Gold KDD
- Nr katalogowy: 101051209801R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 622,70zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo Brushed Light Gold KDD |
| Nr katalogowy | 101051209801R |
| Rodzaj | kwadratowa, prostokątna |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 120 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295503060 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 57,31 kg |
| Dane producenta | Zobacz |