Kabina prysznicowa prostokątna 100x70 cm K1356 New Trendy Prime White
Kabina prysznicowa prostokątna 100x70 cm K1356 New Trendy Prime White
- Nr katalogowy: K1356
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 378,97zł
Wybierz wariant:
Rodzaj
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Prime White |
| Nr katalogowy | K1356 |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | lewe |
| Kolor profili | biały |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 5903917206174 |
| Wymiary z opakowaniem | 74 x 15 x 206 cm |
| Waga z opakowaniem | 60,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii