Keeeper Henri pojemnik 19x29x14 cm przezroczysty 1107413000000
Keeeper Henri pojemnik 19x29x14 cm przezroczysty 1107413000000
- Nr katalogowy: 1107413000000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 53,44zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Henri |
| Nr katalogowy | 1107413000000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 5 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 19 cm |
| Krótszy bok | 29 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kod EAN | 4052396112160 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 14 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |