Keeeper Henri pojemnik 23x35x17 cm przezroczysty 1107513000000
Keeeper Henri pojemnik 23x35x17 cm przezroczysty 1107513000000
- Nr katalogowy: 1107513000000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 67,16zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Henri |
| Nr katalogowy | 1107513000000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 9 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 23 cm |
| Krótszy bok | 35 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kod EAN | 4052396112177 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 17 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
| Dane producenta | Zobacz |