Keeeper Henri pojemnik 41x29x20 cm przezroczysty 1107613000000
Keeeper Henri pojemnik 41x29x20 cm przezroczysty 1107613000000
- Nr katalogowy: 1107613000000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 92,64zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Henri |
| Nr katalogowy | 1107613000000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 16 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 41 cm |
| Krótszy bok | 29 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kod EAN | 4052396112184 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 20 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,94 kg |
| Dane producenta | Zobacz |