Keeeper Cornelia pojemnik 59,5x39,5x18 cm przezroczysty 1043900100000
Keeeper Cornelia pojemnik 59,5x39,5x18 cm przezroczysty 1043900100000
- Nr katalogowy: 1043900100000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 72,06zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Cornelia |
| Nr katalogowy | 1043900100000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 28 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 59.5 cm |
| Krótszy bok | 39.5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kod EAN | 4001515439015 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 18 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii