Kinkiet solarny 1x1 W biały 77205 Rabalux Montoro
Kinkiet solarny 1x1 W biały 77205 Rabalux Montoro
- Nr katalogowy: 77205
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 72,99zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Montoro |
| Nr katalogowy | 77205 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 1 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Kod EAN | 5996595772055 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 12 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |