Kinkiet solarny 1x1 W czarny 77203 Rabalux Lermos
Kinkiet solarny 1x1 W czarny 77203 Rabalux Lermos
- Nr katalogowy: 77203
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 52,36zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lermos |
| Nr katalogowy | 77203 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 1 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Kod EAN | 5996595772031 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 11 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |