Kinkiet zewnętrzny 1x15 W antracyt 2618421250 Nordlux Sidara
Kinkiet zewnętrzny 1x15 W antracyt 2618421250 Nordlux Sidara
- Nr katalogowy: 2618421250
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 549,34zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Sidara |
| Nr katalogowy | 2618421250 |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5704924025778 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 14 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,98 kg |
| Dane producenta | Zobacz |