Kinkiet zewnętrzny 1x15 W czarny 2618101203 Nordlux Cirella
Kinkiet zewnętrzny 1x15 W czarny 2618101203 Nordlux Cirella
- Nr katalogowy: 2618101203
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 274,43zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Cirella |
| Nr katalogowy | 2618101203 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 31.5 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5704924025648 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 26 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |