Kinkiet zewnętrzny 1x2 W biały-czarny 9103 Nowodvorski Lighting Oia Led
Kinkiet zewnętrzny 1x2 W biały-czarny 9103 Nowodvorski Lighting Oia Led
- Nr katalogowy: 9103
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 165,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Oia Led |
| Nr katalogowy | 9103 |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 4.8 cm |
| Moc żarówki | 2 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5903139910392 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 8 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |