Kinkiet zewnętrzny 1x20 W patyna 201966 Goldlux Liguria
Kinkiet zewnętrzny 1x20 W patyna 201966 Goldlux Liguria
- Nr katalogowy: 201966
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,20zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Goldlux |
| Seria | Liguria |
| Nr katalogowy | 201966 |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | patyna |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość | 20.5 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5903137201966 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 12 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |