Kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny CC2MBK Elstead Lighting Chicago
Kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny CC2MBK Elstead Lighting Chicago
- Nr katalogowy: CC2MBK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 160,66zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Chicago |
| Nr katalogowy | CC2MBK |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 56 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | latarnia |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5024005503514 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 62 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |