Kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny FELIGHTHOUSE2MBLK Elstead Lighting Lighthouse
Kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny FELIGHTHOUSE2MBLK Elstead Lighting Lighthouse
- Nr katalogowy: FELIGHTHOUSE2MBLK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 123,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Lighthouse |
| Nr katalogowy | FELIGHTHOUSE2MBLK |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 35.2 cm |
| Szerokość | 18.1 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | latarnia |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5024005713715 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 41 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,91 kg |
| Dane producenta | Zobacz |