Kinkiet zewnętrzny 2x10 W czarny 8330 Nowodvorski Lighting Exe
Kinkiet zewnętrzny 2x10 W czarny 8330 Nowodvorski Lighting Exe
- Nr katalogowy: 8330
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 143,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Exe |
| Nr katalogowy | 8330 |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5903139833097 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 26 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,65 kg |
| Dane producenta | Zobacz |