Komora podwieszana 54.5x43.5 cm szary/grafitowy/onyx 3001LAGR60P Ruvetti Latios
Komora podwieszana 54.5x43.5 cm szary/grafitowy/onyx 3001LAGR60P Ruvetti Latios
- Nr katalogowy: 3001LAGR60P
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 635,42zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Latios |
| Nr katalogowy | 3001LAGR60P |
| Dłuższy bok | 54.5 cm |
| Krótszy bok | 43.5 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | podwieszany |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 21 cm |
| Kod EAN | 5906702218949 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 25 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |