Kubek 13x11x13 cm beżowy 241468 Brabantia Make & Take
Kubek 13x11x13 cm beżowy 241468 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241468
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 87,43zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241468 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.6 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 13 cm |
| Krótszy bok | 11 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kod EAN | 8710755241468 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 13 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |