Kubek termiczny 10x7.1x22.6 cm beżowy-stal 244780 Brabantia Make & Take
Kubek termiczny 10x7.1x22.6 cm beżowy-stal 244780 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 244780
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 147,91zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 244780 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.5 l |
| Materiał | stal |
| Kolor | beżowy, stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 10 cm |
| Krótszy bok | 7.1 cm |
| Wysokość | 22.6 cm |
| Kod EAN | 8710755244780 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 22 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
| Dane producenta | Zobacz |