Kubek termiczny 8.1x8.1x17.3 cm stal 239168 Brabantia Make & Take
Kubek termiczny 8.1x8.1x17.3 cm stal 239168 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 239168
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 144,99zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 239168 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.36 l |
| Materiał | stal |
| Kolor | inny, stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 8.1 cm |
| Krótszy bok | 8.1 cm |
| Wysokość | 17.3 cm |
| Kod EAN | 8710755239168 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 17 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,29 kg |
| Dane producenta | Zobacz |