Kubek termiczny 8.1x8x12.7 cm beżowy-stal 244841 Brabantia Make & Take
Kubek termiczny 8.1x8x12.7 cm beżowy-stal 244841 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 244841
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 129,01zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 244841 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.2 l |
| Materiał | stal |
| Kolor | beżowy, stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 8.1 cm |
| Krótszy bok | 8 cm |
| Wysokość | 12.7 cm |
| Kod EAN | 8710755244841 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 12 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |