Lampa solarna stojąca 1x W biały 325365 Goldlux Kula Led
Lampa solarna stojąca 1x W biały 325365 Goldlux Kula Led
- Nr katalogowy: 325365
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 114,98zł
Wybierz wariant:
Średnica
(cm)
Opis produktu
| Marka | Goldlux |
| Seria | Kula Led |
| Nr katalogowy | 325365 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Średnica | 20 cm |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Kod EAN | 5901508325365 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 18 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |