Lampa solarna stojąca 1x1 W czarny 77043 Rabalux Tavira
Lampa solarna stojąca 1x1 W czarny 77043 Rabalux Tavira
- Nr katalogowy: 77043
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 62,53zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tavira |
| Nr katalogowy | 77043 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 1 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Kod EAN | 5996595770433 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 39 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |