Lampa solarna stojąca 1x2 W czarny 929004066601 Philips Vapora
Lampa solarna stojąca 1x2 W czarny 929004066601 Philips Vapora
- Nr katalogowy: 929004066601
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 191,62zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Vapora |
| Nr katalogowy | 929004066601 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 2 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Kod EAN | 8720169265721 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 31 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,58 kg |
| Dane producenta | Zobacz |