Lampa stojąca zewnętrzna 1x7 W czarna 12018 Nowodvorski Lighting Corto Led
Lampa stojąca zewnętrzna 1x7 W czarna 12018 Nowodvorski Lighting Corto Led
- Nr katalogowy: 12018
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 337,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Corto Led |
| Nr katalogowy | 12018 |
| Materiał | aluminium |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5903139120180 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 23 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |