Lustro 103x43 cm prostokątne drewno LINEA40130D Ars Longa Linea
Lustro 103x43 cm prostokątne drewno LINEA40130D Ars Longa Linea
- Nr katalogowy: LINEA40130D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 243,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Linea |
| Nr katalogowy | LINEA40130D |
| Szerokość | 103 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975403 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |