Lustro 103x53 cm prostokątne czarne LINEA50100CS Ars Longa Linea
Lustro 103x53 cm prostokątne czarne LINEA50100CS Ars Longa Linea
- Nr katalogowy: LINEA50100CS
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 233,62zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Linea |
| Nr katalogowy | LINEA50100CS |
| Szerokość | 103 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975717 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |