Lustro 107.8x57.8 cm prostokątne białe SLIM50100BS Ars Longa Slim
Lustro 107.8x57.8 cm prostokątne białe SLIM50100BS Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: SLIM50100BS
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 272,82zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | SLIM50100BS |
| Szerokość | 107.8 cm |
| Wysokość | 57.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976271 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |