Lustro 108.4x58.4 cm prostokątne złote OSLO50100Z Ars Longa Oslo
Lustro 108.4x58.4 cm prostokątne złote OSLO50100Z Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: OSLO50100Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 292,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | OSLO50100Z |
| Szerokość | 108.4 cm |
| Wysokość | 58.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976998 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |