Lustro 108.8x58.8 cm prostokątne złote ALPI50100Z Ars Longa Alpi
Lustro 108.8x58.8 cm prostokątne złote ALPI50100Z Ars Longa Alpi
- Nr katalogowy: ALPI50100Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 410,02zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Alpi |
| Nr katalogowy | ALPI50100Z |
| Szerokość | 108.8 cm |
| Wysokość | 58.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977391 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |