Lustro 111.8x61.8 cm prostokątne nikiel TORINO50100N Ars Longa Torino
Lustro 111.8x61.8 cm prostokątne nikiel TORINO50100N Ars Longa Torino
- Nr katalogowy: TORINO50100N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 410,02zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Torino |
| Nr katalogowy | TORINO50100N |
| Szerokość | 111.8 cm |
| Wysokość | 61.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774974840 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii