Lustro 117.4x67.4 cm prostokątne PLATO50100S Ars Longa Plato
Lustro 117.4x67.4 cm prostokątne PLATO50100S Ars Longa Plato
- Nr katalogowy: PLATO50100S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 410,02zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Plato |
| Nr katalogowy | PLATO50100S |
| Szerokość | 117.4 cm |
| Wysokość | 67.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977636 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |