Lustro 120x60 cm prostokątne z oświetleniem 5907459662306 Venti Prymus
Lustro 120x60 cm prostokątne z oświetleniem 5907459662306 Venti Prymus
- Nr katalogowy: 5907459662306
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 607,00zł
Opis produktu
| Marka | Venti |
| Seria | Prymus |
| Nr katalogowy | 5907459662306 |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5907459662306 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 4 x 123 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Opinie
Jak ocenili inni:
5,0/5
Ocena ogólna
na podstawie 1 opinii
0% Klientów poleca ten produkt
0%
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zostanie ona opublikowana po weryfikacji treści.
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Użytkownik poleca ten produkt
Opinia: Super
Kupowane z
Produkty z serii