Lustro 123x63 cm prostokątne białe LINEA60120BS Ars Longa Linea
Lustro 123x63 cm prostokątne białe LINEA60120BS Ars Longa Linea
- Nr katalogowy: LINEA60120BS
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 282,62zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Linea |
| Nr katalogowy | LINEA60120BS |
| Szerokość | 123 cm |
| Wysokość | 63 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975342 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |