Lustro 125.2x65.2 cm prostokątne nikiel HELSINKI60120N Ars Longa Helsinki
Lustro 125.2x65.2 cm prostokątne nikiel HELSINKI60120N Ars Longa Helsinki
- Nr katalogowy: HELSINKI60120N
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 321,82zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Helsinki |
| Nr katalogowy | HELSINKI60120N |
| Szerokość | 125.2 cm |
| Wysokość | 65.2 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975977 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |