Lustro 127.8x67.8 cm prostokątne złote SLIM60120ZS Ars Longa Slim
Lustro 127.8x67.8 cm prostokątne złote SLIM60120ZS Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: SLIM60120ZS
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 321,82zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | SLIM60120ZS |
| Szerokość | 127.8 cm |
| Wysokość | 67.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774963172 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |