Lustro 128.4x68.4 cm prostokątne złote OSLO60120Z Ars Longa Oslo
Lustro 128.4x68.4 cm prostokątne złote OSLO60120Z Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: OSLO60120Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 351,22zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | OSLO60120Z |
| Szerokość | 128.4 cm |
| Wysokość | 68.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977018 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |