Lustro 131.8x71.8 cm prostokątne nikiel TORINO60120N Ars Longa Torino
Lustro 131.8x71.8 cm prostokątne nikiel TORINO60120N Ars Longa Torino
- Nr katalogowy: TORINO60120N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Torino |
| Nr katalogowy | TORINO60120N |
| Szerokość | 131.8 cm |
| Wysokość | 71.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774974864 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii