Lustro 134.6x74.6 cm prostokątne nikiel MALAGA60120N Ars Longa Malaga
Lustro 134.6x74.6 cm prostokątne nikiel MALAGA60120N Ars Longa Malaga
- Nr katalogowy: MALAGA60120N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 586,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Malaga |
| Nr katalogowy | MALAGA60120N |
| Szerokość | 134.6 cm |
| Wysokość | 74.6 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774953227 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 90 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii