Lustro 134x74 cm prostokątne BARI60120ST Ars Longa Bari
Lustro 134x74 cm prostokątne BARI60120ST Ars Longa Bari
- Nr katalogowy: BARI60120ST
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Bari |
| Nr katalogowy | BARI60120ST |
| Szerokość | 134 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774974727 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |